Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Blog

Home  /  Hip Hop   /  Hot16Challenge2 – Hip Hop Buda
Hip Hop Buda Opole, zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkoła tańca w Opolu, dancehall, breakdance, twerk, obozy taneczne, taniec, Akademia Kultury Hip Hop

Hot16Challenge2 – Hip Hop Buda

Hip-Hop w Polsce jednoczy ludzi. Za sprawą akcji Hot16Challenge2 budzi się świadomość rodaków na temat tego co, dzieje się wokół nas. Akcja Solara wyszła poza rap, ponieważ włączyło się do niej wielu artystów i znanych ludzi. Na naszych oczach buduje się wspaniały zasięg i zgodność w kwestii sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

Zbiórka: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

To jest obrazek z teledysku do #Hot16Challenge2

Hot16challenge to inicjatywa dla raperów i wokalistów. Ideą akcji jest nagranie utworu składającego się z 16 wersów, opublikowanie go, a następnie nominowanie czterech kolejnych artystów, którzy mają 72 godziny na odpowiedź. Głównym celem Hot16challenge jest aktywacja jak największej liczby artystów i zmobilizowanie najpierw przemysłu hip-hopowego, a następnie, mamy nadzieję, całego przemysłu muzycznego, aby pomóc w walce z COVID-19 przez muzykę. Uczestnicy Hot16challenge i ich fani mogą przekazać darowiznę na link lub dowolną kampanię charytatywną w walce z koronawirusem. Oficjalna strona: hot16challenge.network

Jak wiadomo artyści zostali ograniczeni w swoich działaniach, ucierpiała kultura i sztuka. Nadal nie odbywają się żadne wydarzenia, rozrywka jest zamrożona i właściwie nie wiadomo na czym stoimy.

Gniew jest wspaniałą emocją, do wyrażenia swoich uczuć. Rap mówi o aktualnym stanie rzeczy, Hot16Challenge2 jest znakomitą okazją do wyrażenia się.

Na dzień dzisiejszy nie sposób zliczyć już ilości osób, które wzięły udział w akcji. Przypomnijmy, że występujące osoby na klipie nie są raperami, jednak w obliczu sytuacji starały się sprostać zadaniu jak najlepiej potrafiły. Szacunek dla wszystkich ludzi, którrzy rapują! Spróbujcie sami, przekonacie się, że nie jest to takie proste – jednak daje dużo satysfakcji. Obejrzyj film i sprawdź kogo nominowała Hip Hop Buda!