Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Obozy taneczne

Tu znajdziesz informacje o nadchodzących wyjazdach, obozach tanecznych i innych ciekawych wydarzeniach, które organizujemy

Obozy taneczne i wydarzenia

Hip Hop Buda – Akademia Kultury Hip Hop, oprócz zajęć pozalekcyjnych w trakcie trwania roku szkolnego, oferuje dzieciom i młodzieży wyjazdy na letnie i zimowe obozy taneczne. Przede wszystkim, nasze wyjazdy przygotowujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dlatego też, za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby nasze obozy były dokładnie zaplanowane, tak, aby dzieci czerpały z nich jak najwięcej i były w pełni zadowolone. Na pewno zadbamy o komfort najmłodszych i starszych dzieci, zapewniając im różnorodny program zajęć każdego dnia, smaczne dania oraz komfortowe noclegi. Podsumowując, uczestnictwo w organizowanych przez nas obozach tanecznych to znakomity sposób na aktywne spędzenie wakacji czy ferii. Gwarantujemy dobrą i bezpieczną zabawę oraz wiele niezapomnianych atrakcji a wszystko to odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i zapisz swoje dziecko na wyjątkowy obóz

Obozy taneczne  – program

Nasze obozy taneczne skierowane są zarówno do osób tańczących oraz tych, którzy mają ochotę rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Ze względu na to, poziom zajęć zostanie dostosowany do preferencji, możliwości i zaawansowania uczestników a intensywność i częstotliwość zaplanowanych treningów gwarantuje duże postępy w rozwoju umiejętności tanecznych.

Przede wszystkim, obozy taneczne dla dzieci i młodzieży mają na celu integrację, poprawę sprawności fizycznej oraz rozwój osób chcących zacząć przygodę z tańcem. Dlatego, na naszych obozach tanecznych nauczamy najpopularniejszych gatunków tańca nowoczesnego street dance takich jak hip-hop, breakdance, popping, house oraz elementów tańca współczesnego. Poza tym, uczestnicy dowiedzą się czym jest kultura hip-hop, poznają jej zasady i elementy. Uzupełnieniem będą ćwiczenia rozciągające oraz zajęcia muzyczno-ruchowe takie jak rytmika, choreografia czy improwizacja taneczna oraz mnóstwo gimnastycznych i tanecznych zabaw oraz animacji. Wszystkie te elementy świetnie wpływają na psychoruchowy rozwój dziecka – poprawiają kondycję, wzmacniają prawidłową postawę, kształtują sylwetkę, trenują kreatywność i wpływają pozytywnie na samopoczucie.

Obozy taneczne – organizacja

Wyjazdy organizowane są jako kolonie taneczne. Treningi i lekcje odbywają się pod okiem najlepszych tancerzy, instruktorów i terapeutów a opiekę sprawują wykwalifikowani wychowawcy. Nauka tańca na naszych obozach daje uczestnikom motywację do samorozwoju oraz zachęca do brania udziału w turniejach, zawodach czy innych wydarzeniach związanych z tańcem. Taka wymiana doświadczeń budzi w młodych ludziach inspiracje, które pozwalają im odkryć swoje talenty i wzmocnić wiarę w siebie. Z pewnością przygotowane przez nas propozycje obozów tanecznych spełnią oczekiwania zarówno dzieci jak i rodziców. Gwarantujemy, iż nie będzie czasu na nudę!

Obozy taneczne – kadra

Niewątpliwie możemy poszczycić się wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która czuwa nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Przede wszystkim, nasze obozy – zgod­nie z roz­po­rzą­dze­niem Mini­stra Edu­ka­cji Naro­do­wej – zgłaszane są do Kuratorium Oświaty a nasza kadra spełnia wszystkie postawione przez nich wymogi,  co gwarantuje rodzicom bezpieczeństwo i zapewni satysfakcję z wydanych pieniędzy. Ważnym aspektem jest fakt, iż nasi instruktorzy do każdego dziecka podchodzą indywidualnie, dając możliwość rozmowy i konsultacji po każdych zajęciach. Z pewnością kolonie taneczne spod naszego szyldu przepełnione są kreatywnością, która rozwija wyobraźnię i dodaje pewności siebie. Dodatkowo, wprowadzamy innowacyjne metody nauki i rozrywki oparte na wiedzy pedagogicznej. Każdy turnus to gwarancja ogromnej dawki tańca, mnóstwa atrakcji i wspaniałej przygody dla Waszych dzieci. Zajrzyj do zakładki Galeria, aby zobaczyć zdjęcia z poprzednich obozów!

Dodatkowe atrakcje
Oprócz poznawania rozmaitych stylów tanecznych nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak wycieczki, konkursy oraz zabawy. Dlatego w każdy obóz taneczny, który organizujemy wkładamy dużo twórczości, nie tylko pod kątem prowadzenia zajęć. Staramy się przygotowywać klipy muzyczne, w których występują uczestnicy. Wszystkie nasze realizacje można obejrzeć w zakładce Filmy. Wszystkie pomysły, muzyka i tekst zostały zaaranżowane i nagrane wspólnie podczas obozu.
Hip Hop Buda Opole, zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkoła tańca w Opolu, dancehall, breakdance, twerk, obozy taneczne, taniec, Akademia Kultury Hip Hop, Szkoła Dj, zajęcia djskie

Nasze doświadczenie

Organizacją obozów tanecznych zajmujemy się od 2009 roku

Pierwsze kroki stawialiśmy tworząc małe obozy młodzieżowe spod szyldu Opolskiego Stowarzyszenia Kultury Hip Hop. Przede wszystkim, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na różnego rodzaju kursach, szkoleniach i warsztatach. Dodatkowo, staramy się wprowadzać nowatorskie rozwiązania programowe do naszych metod nauczania. Ponadto, na nasze wydarzenia często zapraszamy cenionych, zagranicznych instruktorów. W związku z tym, z roku na rok, na nasze letnie i zimowe obozy taneczne wyjeżdża z nami coraz więcej małych tancerzy, którzy na miejscu nie tylko uczą się tańczyć, ale przeżywają także niezwykłą przygodę.

Najbliższe obozy taneczne

Niewątpliwie wyjazdy na taneczne obozy wpisały się już na stałe w tradycję naszej szkoły. W rezultacie mogą być Państwo pewni, iż postawienie na aktywny wypoczynek i zapisanie swojego dziecka na nasz obóz taneczny to świetna forma spędzenia wolnego czasu.

Poniżej znajdują się szczegóły najbliższego letniego obozu tanecznego, który odbędzie się w dniach 04.07.2022 – 14.07.2022 w malowniczej miejscowości Małe Ciche k. Zakopanego. Dziękujemy Rodzicom za dotychczasowe zaufanie i jesteśmy przekonani, że nasza kolejna propozycja będzie równie atrakcyjna. Ilość miejsc ograniczona. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: 798775275 lub mailowo info@hiphopbuda.pl

Więcej szczegółów TUTAJ.