Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Nasza Załoga

Szkoła Tańca w Opolu Hip Hop Buda Opole oferuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Kadra instruktorów naszej placówki prowadzi warsztaty taneczne w Opolu od wielu lat. Zapoznaj się z opisem poniższych artystów, którzy na co dzień przekazują wiedzę hip hop na najwyższym poziomie. Na przestrzeni wielu lat systematycznie organizujemy i prowadzimy wiele wydarzeń takich obozy taneczne, występy i pokazy artystyczne dla firm oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajduje się nauka tańca breakdance od podstaw oraz zajęcia taneczne hip hop. Organizujemy także warsztaty dj i beatbox.
mgr Angelika Gnacy

NG

Tancerka, choreograf, instruktor tańca, warsztatowiec, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, politolog, właścicielka Agencji Artystycznej Wymiar X, współzałożycielka Hip Hop Budy. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w podstawówce, jednak z hip hopem związana jest od 13 lat. Fascynuje ją teatr i gra aktorska, to też do dziś można ją zobaczyć na deskach teatrów w różnych wcieleniach czy też uczęszczać na autorskie zajęcia teatralne. Taniec dla niej jest oderwaniem się od rzeczywistości, daje możliwość wyrażania siebie. Uważa, że wystarczy trochę odwagi i chęci przełamania barier, a może stać się czymś więcej niż hobby. Posiada uprawnienia kierownika obozów i kolonii. Dzięki wiedzy i 11-letniemu doświadczeniu instruktorskiemu, prowadzi niepowtarzalne zajęcia z dziećmi i młodzieżą, jak również z dorosłymi. Ma świetne podejście pedagogiczne i psychologiczne do ludzi, co sprawia, że jest nie tylko instruktorem, ale także terapeutą. Zaraża swoim pozytywnym podejściem do każdego aspektu życia, które daje możliwość łączenia zabawy z tańcem.

mgr Krzysztof Sorodnik

DJ Profe Soro

Współzałożyciel Hip Hop Budy, terapeuta oraz instruktor gry na gramofonach, na których praktykuje od 2013 roku. Niewątpliwie jego charyzma przejawia się zarówno na scenie podczas występów muzycznych oraz gdy prowadzi zajęcia w założonej w 2019 roku szkole DJ – Wysokie Wibracje. Od 2019 skupił się na pracy terapeutycznej z ludźmi. Studiuje medycynę naturalną, poszerzając swoją wiedzę z różnych dziedzin takich jak: praca z ciałem, ziołolecznictwo, mykologia oraz terapia dźwiękiem. W wolnych chwilach czas spędza w naturze, opracowując metody podnoszenia odporności organizmu oraz samouzdrawiania. Lubi zwierzęta i szanuje przyrodę, z którą żyje bardzo blisko. Występuje także w teatrze, biorąc udział w spektaklach, gdzie zajmuje się dźwiękiem. Jest autorem projektu „Kręci się Winyl” – warsztatów Dj’skich, które prowadził już w takich miastach jak Opole, Katowice czy Rzeszów.

Dariusz Lepiarz

LIGHT

Zajawkowicz, pasjonat tańca oraz kultury hip hop. Stale pogłębia swoją wiedzę na ten temat poprzez warsztaty taneczne. Szuka informacji w różnych źródłach. W tańcu interesuje go przede wszystkim pojęcie oraz interpretacja ruchu. Zajmuje się także grafiką komputerową, a także tworzeniem filmów pod pseudonimem Lemme Do This. Prowadzi zajęcia taneczne hip hop w Katowicach, na których skupia się przede wszystkim na takiej dziedzinie jak freestyle.

Damian Maicher

bboy MyHair

BBoyingiem zaraził się od swojego starszego brata ponad 15 lat temu. Od najmłodszych lat rozwijał swoją pasję oraz zbierał doświadczenie na licznych zawodach, pokazach, czy jamach. W 2011 roku z kilku przyczyn miał ponad roczną przerwę w tańcu. Reprezentuje ekipę Crate of Wax oraz lokalne projekty, bierze udział w zawodach na terenie całej Polski i Europy. Uważa, że tancerz cały czas powinien się rozwijać i uczyć od najlepszych, dlatego sam bierze aktywny udział w różnych warsztatach. Uczył się między innymi od takich światowych legend bboyingu jak Ken Swift (Break Life), Lil John (Havikoro) czy Poe One (Style Elements). Największą uwagę w tańcu przywiązuje do flow, dynamiki, muzykalności i dobrej zabawy. Od dwóch lat prowadzi systematyczne zajęcia breakdance dla dzieci w Opolu.

Milena Walczak

MILEY

Tancerka, choreograf, instruktor tańca, warsztatowiec. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze jako dziecko ( hip-hop ) natomiast Dancehall skradł jej serce kiedy miała 17-naście lat. Zaczęła jeździć na warsztaty do najlepszych przedstawicieli tego gatunku :
Orville Xperssionz, Shellu Xperssionz, Slip ( występował w teledyskach Chrisa Browna oraz Beyonce) , Mhebo Jeanz , CrazyHype, Rudy Legacy oraz wielu, wielu innych.
W 2017 rozpoczęła swoją przygodę wraz ze Szkołą Tańca Kasi Jukowskiej Klicious Dance Company gdzie wspólnie z Mad Attitude jeździły na zawody taneczne. Zdobyły 1 miejsce w Dancehall or Die.
Najbardziej lubi współpracować na planach teledysków. Komenda ,, akcja ” sprawia, że Miley zapomina o wszystkim i tańczy. To największa frajda dlatego także wciąż tworzy swoje choreografie i razem z jej ekipa ROYAL Gyals tworzą nowe filmy pod YT i Instagrama. Uczy dziewczyny pracy przed kamerą tak aby mogły to wykorzystać w dalszej drodze tancerki. Miley na swoich zajęciach stawia na muzykalność i ekspresję. Jej doświadczenie pozwala swoim podopiecznym rozwinąć skrzydła, bo na zajęciach zawsze panuje niesamowita atmosfera. Zaraża wszystkim swoją dobrą energią.

Patrycja Padula

PATKA

Pozytywna dusza, która swą energią i charyzmą zaraża innych. Początki z tańcem rozpoczęła w 2007r. Przewijała się przez różne style, takie jak house, new style, locking czy dancehall, jednak swoje serce oddała oldschoolowi oraz kulturze hip hop. Środowisko, w którym się obraca jeszcze bardziej napędza ją do propagowania powrotu do korzeni i fundamentów tej kultury, które są inspiracją dla wielu dobrych tancerzy i mc’s, a przede wszystkim podstawą do rozwoju w tej dziedzinie. Na dzień dzisiejszy nie wyobraża sobie życia bez tańca. Oprócz swojej największej pasji, interesuje się dietetyką i literaturą z nią związaną, a ulubionym sportem jest jazda na wake’u.” W Hip Hop Budzie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w Opolu.

Przemysław Sitek

Sit-Beat

Swoją przygodę z kulturą hip-hop zaczął w 2000 roku, a z samym beatboxem rok później. Do dzisiejszego dnia zagrał mnóstwo underground’owych koncertów, przed ikonami polskiego rapu oraz wiele z nich poprowadził dodając beat box’owego smaku i klimatu. Sam często mawia, że „Nie ma talentów, jest tylko ciężka praca”. Kierując się tym twierdzeniem wciąż pracuje nad sobą i nieprzerwanie szlifuje swoją technikę i styl. Szczególny nacisk przykłada do rytmiki czystości dźwięków oraz głębokiego basu, nie zapominając o scratch’ach czy eksperymentach z nowymi gatunkami muzycznymi. Ściśle związany z opolską sceną od ponad dekady. Pozwoliło mu na mozolne, ale skuteczne zebranie doświadczenia, które w tamtych czasach było czymś rzadko spotykanym, z racji na ilość beatboxerów w Polsce, a co dopiero na Opolskiej ziemi. Na obecną chwilę jest także reprezentantem Smoke Story Group, gdzie w Warszawie współpracuje m.in. z Polską Wersją. Sukcesywnie pnie się do góry grzejąc w domu solowy materiał. Zajmuje się także pracą z dźwiękiem w studiu muzycznym.

Krzysztof Riewold

KiQU

Artysta i instruktor sztuki cyrkowej. Żonglujący maratończyk. Wychowanek grupy cyrkowej „Cudaki”. Swoją przygodę z kuglarstwem rozpoczął ponad 15 lat temu.
Występował i nauczał na terenie całej Polski oraz w Dubaju , Szwajcarii , Francji i Indiach.
Propagator Nowego Cyrku. Członek Sieci Pedagogiki Cyrku. Finalista „Mam Talent”. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży w Opolu i innych miastach.

Joanna Gruchalska

Siula

Psycholog, pedagog specjalny i animator kultury. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Interesuje się sztuką performatywną, pracą z ciałem oraz ruchem. Miłośniczka natury, podróży, pięknych dźwięków oraz zdrowego jedzenia.