Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Nasza Załoga

Szkoła Tańca w Opolu Hip Hop Buda Opole oferuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Kadra instruktorów naszej placówki prowadzi warsztaty taneczne w Opolu od wielu lat. Zapoznaj się z opisem poniższych artystów, którzy na co dzień przekazują wiedzę hip hop na najwyższym poziomie. Na przestrzeni wielu lat systematycznie organizujemy i prowadzimy wiele wydarzeń takich obozy taneczne, występy i pokazy artystyczne dla firm oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajduje się nauka tańca breakdance od podstaw oraz zajęcia taneczne hip hop. Organizujemy także warsztaty dj i beatbox.
mgr Angelika Gnacy

NG

Tancerka, choreograf, instruktor tańca, warsztatowiec, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, politolog, właścicielka Agencji Artystycznej Wymiar X, współzałożycielka Hip Hop Budy. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w podstawówce, jednak z hip hopem związana jest od 13 lat. Fascynuje ją teatr i gra aktorska, to też do dziś można ją zobaczyć na deskach teatrów w różnych wcieleniach czy też uczęszczać na autorskie zajęcia teatralne. Taniec dla niej jest oderwaniem się od rzeczywistości, daje możliwość wyrażania siebie. Uważa, że wystarczy trochę odwagi i chęci przełamania barier, a może stać się czymś więcej niż hobby. Posiada uprawnienia kierownika obozów i kolonii. Dzięki wiedzy i 11-letniemu doświadczeniu instruktorskiemu, prowadzi niepowtarzalne zajęcia z dziećmi i młodzieżą, jak również z dorosłymi. Ma świetne podejście pedagogiczne i psychologiczne do ludzi, co sprawia, że jest nie tylko instruktorem, ale także terapeutą. Zaraża swoim pozytywnym podejściem do każdego aspektu życia, które daje możliwość łączenia zabawy z tańcem.

Milena Walczak

MILEY

Tancerka, choreograf, instruktor tańca, warsztatowiec. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze jako dziecko ( hip-hop ) natomiast Dancehall skradł jej serce kiedy miała 17-naście lat. Zaczęła jeździć na warsztaty do najlepszych przedstawicieli tego gatunku :
Orville Xperssionz, Shellu Xperssionz, Slip ( występował w teledyskach Chrisa Browna oraz Beyonce) , Mhebo Jeanz , CrazyHype, Rudy Legacy oraz wielu, wielu innych.
W 2017 rozpoczęła swoją przygodę wraz ze Szkołą Tańca Kasi Jukowskiej Klicious Dance Company gdzie wspólnie z Mad Attitude jeździły na zawody taneczne. Zdobyły 1 miejsce w Dancehall or Die.
Najbardziej lubi współpracować na planach teledysków. Komenda ,, akcja ” sprawia, że Miley zapomina o wszystkim i tańczy. To największa frajda dlatego także wciąż tworzy swoje choreografie i razem z jej ekipa ROYAL Gyals tworzą nowe filmy pod YT i Instagrama. Uczy dziewczyny pracy przed kamerą tak aby mogły to wykorzystać w dalszej drodze tancerki. Miley na swoich zajęciach stawia na muzykalność i ekspresję. Jej doświadczenie pozwala swoim podopiecznym rozwinąć skrzydła, bo na zajęciach zawsze panuje niesamowita atmosfera. Zaraża wszystkim swoją dobrą energią.
Miley prowadzi grupę Power Gyals Squad, która już na swoich pierwszych zawodach Dancehall or Die stanęły na podium zdobywając II miejsce.

Damian Maicher

bboy MyHair

Breaking to jego pasja od ponad 18 lat. Reprezentuje ekipę Crate of Wax. Od najmłodszych lat rozwijał swoje umiejętności oraz zbierał doświadczenie na licznych zawodach, pokazach, jamach, czy warsztatach. Uczył się między innymi od takich światowych legend bboyingu jak Ken Swift (Break Life), Lil John (Havikoro) czy Poe One (Style Elements). Półfinalista XXI edycji popularnego programu Mam Talent. Na co dzień mieszka i pracuje we Wrocławiu, gdzie zajmuję się zarządzaniem zespołem marketingu w software housie.

Zuzanna Auguścik

Zuza

``Dance was my first love and it will be last`` Tancerka, choreografka, warsztatowiec, studentka lingwistyki stosowanej na UO. Taniec jest w jej życiu od dziecka i został do tej pory czyli już 15 rok. Swoją przygodę taneczna rozpoczęła w Studiu Tańca Fuego w Lubinie. Miała okazję uczyć się od takich tancerzy między innymi jak: Monika Broczek, Barbara Olech, Majkel Kalcowski, Patryk Brdey, Agata Ligas, Una Wabinska, Ania Miś. Nie wyobraża sobie dnia bez tańca, który jest dużą częścią jej zycia. Zaczynała od hip hopu przez new age, jazz i house. Stylem, który okazał się najbliższy jej sercu jest dancehall. Dancehall jest dla niej wyrażaniem siebie, oderwaniem od rzeczywistości, a muzyka dancehallowa dodaje jej tyle energii, że jest w stanie oddać po trochę każdemu. Ważna jest dla niej muzykalność i świadomość ruchu. Uważa, że taniec uczy pokory, kształtuje charakter i ukazuje to, czego nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami.

Aleksandra Lach

Ola

Tancerka, instruktorka, lekkoatletka, choreograf, trenerka lekkiej atletyki, absolwentka, studentka Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania fizycznego. Z dziećmi ma styczność już od ponad 3 lat prowadząc treningi z lekkiej atletyki oraz będąc opiekunem i organizatorem różnego rodzaju obozów. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w przedszkolu, jednak z dancehallem związana jest od 3 lat .Od pierwszych zajęć zakochała się w tym stylu tanecznym i wiedziała, że jest to coś czym chce się zajmować i dzielić z innymi. Zajęcia taneczne z dziećmi prowadzi od 2 miesięcy i wciąż trwa nabór do nowej grupy Dnacehall Kids. Ten styl tańca daje duże poczucie wolności, swobody i dzięki niemu można wyrażać siebie. Tańczony niezależnie od wieku daje lepsze poznanie własnego ciała, poprawia koordynację i daje ogrom radości!

Wiktoria Roszczewska

Wika

Tancerka, choreograf, studentka Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczynała od najmłodszych lat. Poznawała takie style tańca jazz, salsa, bachata, step amerykański. W 2019 roku zdobyła wice mistrzostwo polski w Tap Dance. Mimo znajomości wielu styli tańca, 4 lata temu zakochała się w Dancehall’u. Na codzień tańczy i trenuje w zespole Power Gyals Squad pod bacznym okiem Mileny Miley Walczak. Jej ulubiony odłam Dancehall’u to dancehall female oraz oczywiście Twerk, który będzie dla was prowadzić. Uważa, że dzięki temu połączeniu można rozwinąć się nie tylko w Twerku, ale również w tańcu. Dzięki tej mieszance pokaże jak wyrażać i eksponować swoją kobiecość oraz sensualność, dbać o własne ciało, pielęgnować pewność siebie oraz poczucie własnej wartości, a w tym otworzyć się na własne emocje w tańcu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a w każdy możliwy trening daje całą siebie oraz całe swoje serce zostawia na parkiecie.

Dariusz Lepiarz

LIGHT

Zajawkowicz, pasjonat tańca oraz kultury hip hop. Stale pogłębia swoją wiedzę na ten temat poprzez warsztaty taneczne. Szuka informacji w różnych źródłach. W tańcu interesuje go przede wszystkim pojęcie oraz interpretacja ruchu. Zajmuje się także grafiką komputerową, a także tworzeniem filmów pod pseudonimem Lemme Do This. Prowadzi zajęcia taneczne hip hop w Katowicach, na których skupia się przede wszystkim na takiej dziedzinie jak freestyle.

Przemysław Sitek

Sit-Beat

Swoją przygodę z kulturą hip-hop zaczął w 2000 roku, a z samym beatboxem rok później. Do dzisiejszego dnia zagrał mnóstwo underground’owych koncertów, przed ikonami polskiego rapu oraz wiele z nich poprowadził dodając beat box’owego smaku i klimatu. Sam często mawia, że „Nie ma talentów, jest tylko ciężka praca”. Kierując się tym twierdzeniem wciąż pracuje nad sobą i nieprzerwanie szlifuje swoją technikę i styl. Szczególny nacisk przykłada do rytmiki czystości dźwięków oraz głębokiego basu, nie zapominając o scratch’ach czy eksperymentach z nowymi gatunkami muzycznymi. Ściśle związany z opolską sceną od ponad dekady. Pozwoliło mu na mozolne, ale skuteczne zebranie doświadczenia, które w tamtych czasach było czymś rzadko spotykanym, z racji na ilość beatboxerów w Polsce, a co dopiero na Opolskiej ziemi. Na obecną chwilę jest także reprezentantem Smoke Story Group, gdzie w Warszawie współpracuje m.in. z Polską Wersją. Sukcesywnie pnie się do góry grzejąc w domu solowy materiał. Zajmuje się także pracą z dźwiękiem w studiu muzycznym.

Krzysztof Riewold

KiQU

Artysta i instruktor sztuki cyrkowej. Żonglujący maratończyk. Wychowanek grupy cyrkowej „Cudaki”. Swoją przygodę z kuglarstwem rozpoczął ponad 15 lat temu.
Występował i nauczał na terenie całej Polski oraz w Dubaju , Szwajcarii , Francji i Indiach.
Propagator Nowego Cyrku. Członek Sieci Pedagogiki Cyrku. Finalista „Mam Talent”. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży w Opolu i innych miastach.