Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Szkoła tańca w Opolu – Zapisy

Nabór wciąż trwa!

Jeżeli jeszcze nie wiesz gdzie zapisać swoje pociechy na zajęcia taneczne dla dzieci to dobrze trafiłeś! A może sam/sama chciałbyś lub chciałabyś podszkolić swoje umiejętności i nauczyć się lepiej tańczyć? 
Niewątpliwie nasza szkoła tańca w Opolu posiada bardzo szeroką gamę zajęć. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zajęcia taneczne dla dzieci – zarówno dla tych najmłodszych jak i starszych – oraz dla dorosłych. Ponad to, przygotowaliśmy specjalną propozycję dla studentów. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, żeby zrobić swój pierwszy taneczny krok!
Hip Hop Buda – szkoła tańca w Opolu – zaprasza na zajęcia taneczne zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Co istotne, specjalizujemy się głównie w stylach tanecznych street dance, które skierowane są do różnych grup wiekowych. Szczegóły dotyczące grup wiekowych oraz rodzajów zajęć znajdziesz w zakładce Zajęcia
Z pewnością dzięki doświadczonym instruktorom nauka tańca hip-hop, breakdance czy popping będzie wielką przyjemnością, podczas której nie tylko poznasz podstawowe kroki, ale również poprawisz swoją kondycję fizyczną. Nasza szkoła tańca istnieje już blisko 7 lat i ciągle się rozwija. W  rezultacie zorganizowaliśmy ponad sto wydarzeń tanecznych i  wyjazdów na różnego rodzaju zawody a nasi podopieczni zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia. Przede wszystkim najważniejsza jest dla nas radość każdego uczestnika naszej Akademii!
Zajęcia taneczne i nauka podstawowych kroków breakdance czy hip-hop to tylko początek. Dodatkowo, nauczysz się charyzmy, pokory i pracy w grupie. Niewątpliwie, nasi uczniowie nabierają pewności siebie co jest istotną cechą w życiu każdego człowieka.
W przeciwieństwie do innych szkół, tylko u nas znajdziesz inne zajęcia przybliżające kulturę hip-hop. Poza tańcem, z nami nauczysz się rapować, malować graffiti a także poznasz niebywale interesującą sztukę turntablismu, co otworzy Ci drogę do zostania DJ’em! 
Na koniec zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą bogatą galerią zdjęciową. Sprawdź sam jak świetnie się razem bawimy i dołącz do nas już dziś!
 
Hip Hop Buda Opole, zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkoła tańca w Opolu, dancehall, breakdance, twerk, obozy taneczne, taniec, Akademia Kultury Hip Hop