Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Blog

Home  /  Newsy   /  Bezpieczny wypoczynek
Hip Hop Buda Opole, zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkoła tańca w Opolu, dancehall, breakdance, twerk, obozy taneczne, taniec, Akademia Kultury Hip Hop, Szkoła Dj, zajęcia djskie

Bezpieczny wypoczynek

Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat z Kuratorium. Jest nam niezmiernie miło z tego powodu, ponieważ mimo zmieniających się przepisów , podnosiliśmy systematycznie swoje kwalifikacje organizatorskie i oczywiście to zaowocowało. Na dzień dzisiejszy mamy własną kadrę, której skład układa się następująco:

  • Krzysztof Sorodnik – kwalifikowany organizator wypoczynku, wychowawca
  • Angelika Gnacy – kierownik obozu
  • Michał Urban – fizjoterapeuta, opiekun medyczny
  • Sonia Staroszyńska – wychowawca
  • Dariusz Lepiarz – wychowawca

Kim jest rzetelny organizator wypoczynku? 

To osoba, która powinna znajdować się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej w bazie danych Ministerstwa Edukacji Narodowej.

https://wypoczynek.men.gov.pl – numer naszego zgłoszenia 5893/OPO/2018-L

Dobra wiadomość dla rodzica

Każdy rodzic, który wysyła swoje dziecko na nasz obóz, może pobrać certyfikat oraz zwrócić się do nas i otrzymać zaświadczenie o udziale dziecka. Dzięki temu np. miejsce pracy, może zwrócić część kosztów poniesionych za wyjazd.