Dla młodzieży

FROM THE STREET

Buda zaprasza na treningi, gdzie zaprzyjaźnisz się z kulturą hip hop. Warsztaty, pokazy, uczestnictwo w eventach, spotkania z reprezentantami każdego z filarów hip hopu czy obóz taneczny to tylko namiastka tego, co czeka Cię w Naszej Akademii. Rozwój po każdym względem. Taniec, freestyle, kontakt improwizacja, formacja, indywidualizm, wsparcie, rywalizacja, JEDNOŚĆ.

BREAKDANCE

Breaking  to taniec i jeden z głównych filarów kultury hip-hop, oparty przede wszystkim na improwizacji i indywidualnym stylu danego tancerza. W breaku ruchy dzielimy na cztery elementy: toprock, footwork, power moves, freez (plus przejścia z toprocka do footworka/powermove zwane „go down”)  U nas będziesz mógł się uczyć i udoskonalać. Jest to taniec, który poza wyczuciem rytmu wymaga od tancerzy niezwykłej koordynacji ruchowej i świetnej kondycji fizycznej. Niezbędne są systematyczne ćwiczenia i oczywiście fantazja. Lubisz podróże i wyjazdy? Sprawdź, co to BBoy lifestyle!

HIP HOP BUDA CREW

To ekipa reprezentująca Akademię Kultury Hip Hop składająca się z instruktorów jak i uczniów. Czynnie uczestniczą w każdym evencie organizowanym przez Budę i nie tylko. Supportując raperów na koncertach mają możliwość pokazania swych umiejętności na scenach naszego kraju i za granicą. Uczestniczą w warsztatach i obozach tanecznych ich treningi to ciężka praca połączona z wielką dawką śmiechu. Chcesz być częścią tej ekipy? Skontaktuj się z nami.

JAM/PRACTISE

Jedyne w swoim rodzaju spotkanie w pozytywnym klimacie polegające na each one teach one czyli wymienianiu się swoimi umiejętnościami, freestyleowaniu w kole jak i poza nim. To czas, który możesz poświęcić na powtórkę tego co już potrafisz jak i możliwość nauki czegoś nowego. Tu rządzi, kreatywność, ambicja, taniec, muzyka, dobra zabawa po prostu hip hop.

FREESTYLE

Zajęcia dla każdego, kto chce sprawdzić swoją pewność siebie. Jest to wolny styl, czyli tańczenie tak jak się to czuje. Na treningach skupiamy się  nad rozwijaniem poszczególnych umiejętności związanych z muzykalnością, świadomością ciała, przestrzenią i energią w tańcu  oraz innymi. Nauczysz się pokonywać swoje bariery, w tym stresu przed publicznością, dzięki czemu staniesz się lepszym tancerzem.

Facebook