Dla dzieci

HIP – HOPSY

To 45 minutowe zajęcia przeznaczone dla najmłodszych (4 – 6 lat), na których dzieci zaczną naukę swoich pierwszych kroków, oraz podstaw rytmiki. Podczas zajęć nie braknie też zabaw, które rozwijają kreatywność i ruchowość dzieci. Po wyjściu z sali maluchom nie prędko zniknie  uśmiech z twarzy.

LITTLE MOVES KIDS

Zajęcia łączące taniec z elementami akrobatyki dla dzieci klas 1-3 podstawówki. Prowadzone spójnie rozwijają koordynację i rytmikę z wykorzystaniem różnych stylów tańca nowoczesnego. Uczęszczając na zajęcia do grupy Little Moves Kids dajesz dziecku możliwość na uczestnictwo w turniejach i pokazach tanecznych , które pomagają uzyskać pewność siebie oraz rozwinąć umiejętności zdrowej rywalizacji.

JUNIOR STEPS

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym uczęszczających do klas 4-6 podstawówki. Junior Steps to autorskie warsztaty, gdzie celem instruktora jest przekazywanie wiedzy praktycznej i teoretycznej dotyczącej tańca i kultury hip hop. Dodatkowo uczestnicy tej grupy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez obóz taneczny Hip Hop Budy.

Facebook