Blog

7 sierpnia 2015

Who Am I – premiera projektu już we wrześniu!

Podczas tegorocznych wakacji, Bruce Blanchard – tancerz i  choreograf nauczający w m.in. w najbardziej prestiżowej szkole tańca na świecie – Brodway Dance Center w Nowym Jorku, odwiedził Polskę. Z ramienia Akademii Kultury Hip Hop „Hip Hop Budy”, przebywał cztery dni na obozie tanecznym „Hot Trip 2”, gdzie prowadził warsztaty dla dzieci i młodzieży.  Aura jaka sprzyjała podczas tego wydarzenia, jak również jedyny w swoim rodzaju klimat wykreowany przez zaproszonego tancerza,  zainspirowały Profe Sora (HHB) do stworzenia tego „czegoś” niezidentyfikowanego na dany moment, jednak dającego poczucie chęci działania. Mając na uwadze, że znajomość chłopków i tancerza rozpoczęła się  właśnie w tym nietuzinkowym miejscu jakim są polskie Tatry,  to „coś” przekonało tancerza do napisania krótkiej etiudy…

2

Sam Bruce Blanchard to znakomity  artysta. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi oraz zakorzenionej kulturze afrykańskiej, jest szanowany na arenie międzynarodowej.  Ponadto jako dyrektor artystyczny, pracował dla wielu znanych marek, m.in.: Nike, Samsung, L’oreal czy Grolsh.

Wszystko nagrywane jest z ręki utalentowanego i zdolnego filmowca, Michała Schwierca (SCH Media), który odpowiadał m.in. za realizację i montaż pierwszego w Polsce filmu o free ski, „Short Story about Bad Winter” z ekranizacją kinową w największych miastach naszego kraju.  Kręci również teledyski dla Grubsona, Jareckiego i BRK.

Natomiast Krzysztof zajmuje się m.in. organizacją profesjonalnych, międzynarodowych obozów tanecznych dla dzieci i młodzieży. Za jego sprawą udało się zainicjować projekt.

„Who Am I” na pierwszy rzut oka wydaje się być osobistym wyznaniem artysty. Jednak przesłanie jest o wiele głębsze. Wszyscy staramy się robić w życiu to, co kochamy, co sprawia nam przyjemność. Każdy dzień jest dla nas przygodą i nowym wyzwaniem.

Projekt został stworzony z ideą motywacji dla ludzi. Po obejrzeniu, odbiorca ma chwilę na zastanowienie się i własną interpretację…

Być może Ciebie utwierdzi w przekonaniu, że to co robisz jest ważne i potrzebne.

Być może ktokolwiek obierze własną drogę, którą będzie podążać.

1

Premiera już 6 września na kanale Youtube – BruceBlanchard8TV

Artysta: Bruce Blanchard (www.bruce-blanchard.com)

Realizacja filmowa i montaż: SCH Media Michał Schwierc (www.schmedia.pl)

Koordynatorzy projektu:

Akademia Kultury Hip Hop – Krzysztof Sorodnik (www.hiphopbuda.pl)

Wymiar X – Agencja Artystyczna – Angelika Gnacy (www.wymiarx.pl)

Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
About admin

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook