O nas

o nasAkademia Kultury Hip Hop, to prywatna szkoła artystyczna założona w Opolu w 2013 roku. Jest pierwszym tego typu miejscem na Opolszczyźnie, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty edukacyjne z wielu dziedzin kultury hiphopowej – zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

To co nas wyróżnia, to ludzie: jesteśmy czynnymi organizatorami oraz artystami. Na swoim koncie mamy występy na największych scenach np. w rejonie tj. festiwal muzyczny Hip-Hop Opole czy studenckie Piastonalia, gdzie tańczymy przed gwiazdami polskiego Hip Hopu np. O.S.T.R czy Grubson. Jesteśmy także kwalifikowanymi organizatorami prawnie zgłaszanych wypoczynków w kuratorium – nasz obóz taneczny, jest jednym z najciekawszych wyjazdów w Polsce dla dzieci i młodzieży.

Stawiamy na inteligentny nurt, dlatego swoich uczniów kształcimy wszechstronnie. Dzięki temu, poza szkoleniem umiejętności, odnoszą wiele ogólnopolskich sukcesów. W trzyletniej działalności, zorganizowaliśmy wiele innowacyjnych wydarzeń kulturowych: od warsztatów, przez zawody, przyjazdy pionierów stylu z zagranicy czy najbardziej wymagające zlecenia dla instytucji publicznych lub prywatnych klientów.

Cały czas się rozwijamy.

Facebook